mentor i coach Kierowników Projektów

segmentacja zarządzanie portfolio projektów

dlaczego mentor i coach kierowników projektów

Rozwijanie PMów to jedna z moich myśli przewodnich. To misja, która mi przyświeca dla wzbogacania świata zarządzania projektami, by stawał się on coraz bardziej profesjonalny a tym samym lepszy. By osoby, które wchodzą w świat project managementu potrafiły odnaleźć swoją własną drogę i nie popełniały błędów, które mi się udało popełnić. 

Rozwijanie PMów to także ich praca własna. Własna praca pobudzana w spotkaniach, sesjach coachingowych wspierana pytaniami, narzędziami o obserwacjami. Informacja zwrotna w przyjaznej atmosferze pozwala nabrać pewności w różnych sytuacjach i stawić czoła problemom.

Jako mentor i coach

Prowadzę sesje mentoringowe i coachingowe dla project managerów. Realizuję coaching i mentoring dla kierowników projektów.

Wspieram Project Managerów w rozwoju i budowaniu własnej ścieżki kariery. W bieżącym rozwiązywaniu problemów w projektach. Jestem mentorem w programach mentoringowych.

 

sesje mentoringowe

realizuję sesje mentoringowe dla Kierowników Projektów

sesje coachingowe

realizuję sesje coachingowe dla Kierowników projektów

plany rozwojowe

wspieram w wypracowaniu Indywidualnych Planów Rozwojowych

wsparcie w realizacji projektów

wspieram Project Managerów w realizacji ich projektów

certyfikowany mentor i coach

IPMA® Level C: Certified Consultant and Coach in project management (CCC)

Jako mentor i coach kierowników projektów pomagam adeptom zarządzania projektami odnajdywać własną ścieżkę rozwoju. Spojrzeć holistycznie na siebie, na swoje mocne strony i obszary do ulepszeń by z siłą i wiarą kroczyć przez świat projektów.

Jak mogę Ci pomóc?

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub złóż zapytanie przez formularz online.