mentor i coach

ja jako mentor i coach

segmentacja zarządzanie portfolio projektów

why?

Rozwijanie PMów to jedna z moich myśli przewodnich. To misja, która mi przyświeca dla wzbogacania świata zarządzania projektami, by stawał się on coraz bardziej profesjonalny a tym samym lepszy. By osoby, które wchodzą w świat project managementu potrafiły odnaleźć swoją własną drogę i nie popełniały błędów, które mi się udało popełnić. 

Rozwijanie PMów to także ich praca własna. Własna praca pobudzana w spotkaniach, sesjach coachingowych wspierana pytaniami, narzędziami o obserwacjami. Informacja zwrotna w przyjaznej atmosferze pozwala nabrać pewności w różnych sytuacjach i stawić czoła problemom.

Jako mentor i coach

Prowadzę sesje mentoringowe i coachingowe dla project managerów. Realizuję coaching i mentoring dla kierowników projektów.

Wspieram Project Managerów w rozwoju i budowaniu własnej ścieżki kariery. W bieżącym rozwiązywaniu problemów w projektach. Jestem mentorem w programach mentoringowych.

 

sesje mentoringowe

realizuję sesje mentoringowe dla Kierowników Projektów

sesje coachingowe

realizuję sesje coachingowe dla Kierowników projektów

plany rozwojowe

wspieram w wypracowaniu Indywidualnych Planów Rozwojowych

wsparcie w realizacji projektów

wspieram Project Managerów w realizacji ich projektów

Jak mogę Ci pomóc?

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub złóż zapytanie przez formularz online.

Projects led by Andrzej are always well-structurized and organized with key roles properly defined. He’s a detail-oriented PM with wide scope of goal he’s obliged to achieve. Simultaneously he keeps the proper balance between tough methodology and common sense. Both aspects are always is a key factors of the final success of the projects he does.

Andrzej Gajewski ico
Marcin Lehmann
Head Of Analysis and Control, Alior Bank S.A.